sobota, 2 czerwca 2012

Zakupy w Cropp Town

Druga notka tego samego dnia, zdarzyło mi się to wprawdzie pierwszy raz, ale zapewne wyjdzie to ku dobremu. :) Sobotni dzień miałam spędzać siedząc w domu, a tu dało się wyciągnąć rodziców na "małe" zakupy. Tato+galeria=opieranie się na poręczy pokazując, jak bardzo jest znudzony. W zasadzie zajrzałam tylko do Cropp Town i wyszłam zostawiając tam prawie 200 zł. W dodatku zyskałam bilecik, dzięki któremu za każde wydane 100 zł dostaję 5 zł do wykorzystania przy zakupach w Cropp. Nie jestem pewna co do cen bluzek, które Wam zaraz pokażę, bo miałam pomieszane metki, ale mam nadzieję że dobrze dopasowałam. Więc:

59,99 zł
pasek - 14,99 zł

29,99 zł

29,99 zł

mój piesek bardzo chciał zaistnieć :)

29,99 zł

naszyjnik- 9,99 złZdjęć z zakupów i sesji zdjęciowych mojego psa byłoby na tyle. Chciałabym jeszcze, chyba pierwszy raz, pokazać Wam swoje zdjęcie. Odważyłam się założyć bandamkę, ostatnio ogólnie zmieniłam swój styl. Bardzo wciągnęła mnie muzyka reggae, ale obawiam się że to tylko okresowo. :) Jak wam się podoba?


A teraz wracam do gości i naszych twórczych dyskusji. Nie spodziewajcie się już dzisiaj kolejnej notki, haha. Miłego wieczorku! :)
3 komentarze:

  1. Ale jesteś śliiicznaaa! Oddaj mi swoje ciuchy, twarz, wszystko <333!

    OdpowiedzUsuń
  2. Very sοon thiѕ web page ωill be famous amid all blogging viewers, due
    tо іt's pleasant articles

    My web blog; payday loans

    OdpowiedzUsuń